Skip to the content

NM Boksing 2019 - finaler


NM boksing Semifinaler


NM boksing kvartfinaler

NM Boksing 2019

FINALER:

  1. Kamilla Cameron vs Perzin Nazari, 48 kg
  2. Bader Saquer vs Adrian Haug, 60 kg
  3. Maikel Gomez vs Martin Skogheim, 64 kg
  4. Hadi Srour vs Yusuf M. Abid, 69 kg
  5. Sira Bojang vs Veronica Losvik, 51 kg
  6. Henriette Vasstrand vs Kathrine Steingrimsen, 60 kg
  7. Mindaugas Gedminas vs Alborz Sabet, 75 kg
  8. Nicole Martinez vs Camilla Johansen, 57 kg
  9. Siri Rundberget vs Kristina Mordal, 64kg
  10. Alexander Martinsen vs Surkho Shamilov, 81 kg
  11. Åshild Sørskår vs Julie Holthe, 69 kg
  12. Erlend Salmon vs Elmin Zivcic, +91 kg
  13. Vilandas Valciukas vs Shamsudin Shamilov, 91 kg

Påmeldte boksere:

Aik Lund
Islam Sjakhidovitsj Ismailov
Jamshid Nazari
Mindaugas Gedminas

Arendal Bokseklubb
Amalie Anker Johansson
Fredrick Thoresen
Marius Hansen
Nabil André Belkhir

Armada bokseklubb Ski
Martin Skogheim

Bergens Atletklubb
Veronica Kim Losvik
Biniam Hailab Gerebrhan
Hadi Mohammadi
Tobias Bognø Yrvin

Bokseklubben Av 1930
Bader Naser Jassim Saqer
Dennis Hofstad
Julie Grini Holthe

Drammen bokseklubb
Kamilla Cameron
Mohammad Asghar Ahmed

Fagen-1926 bokseklubb
Ramla Ahmad

Grimstad bokseklubb
Erlend Haugan Salmon
Hasan Ahmadi
Morten Dåbu

Oslo bokseklubb
Alexander Lyseggen Martinsen
Kristina Mordal
Mohamed Amsalkhir
Mohammed Said Muse
Nicole Irgens Martinez
Omar Mohamed Shiha

Pors boksing
Adrian Tobias Haug

Romerike bokseklubb
Adrian Sander Paulsen Hagen

Skien bokseklubb
Anders Rene Jensen

Sportsklubben av 1909
Alborz ShafieiSabet
Aurora Kjekshus Reite
Faissal Fanna
Shamsudin Shamilov
Surkho Shamilov

Stjørdal kickboxingklubb
Elmin Zivcic

Tromsø kampsportklubb
Sigurd Annexstad Mølmann

Trym IL
Christine Marie Mantalaba Tølløfsen
Lars Christian Johnsen
Sarah Sophie Wedø

Tønsberg Kameratene
Ahadi Francine Lukungu
Ahmed Abd Elfattah Elganainy
Amin Srour
Hadi Hassan Srour
Katrine Øverland Steingrimsen
Murtaza Barati

Vestby IL
Åshild Moi Sørskår

Viking bokseklubb
Henriette Opsahl Vasstrand
Ruslan Umarovich Shidokaev
Yusuf Mohammed Abid

Ørnulf IF
Jim Andreas Bertelsen
MaikelGomez Hechavarria
Omar Mustafa Khalayli
Perzin Nazari
Shora Rezaie Jahromi
Sira Bojang
Siri Rundberget
Vilandas Valciukas

Program:

Fredag 08.03.19
Kl. 19.00 Kvartfinaler

Lørdag 09.03.19  
Kl. 13.00 Semifinaler

Søndag 10.03.19
Kl. 11.00 FINALER

Hvor?

Oslo Bokseklubb
Jordalgata 12
Se veibeskrivelse

Stream your event?

Do you want us to stream your event? Send us a request and maybe we bring our team to your event.